Dina bästisar på Sleveneleven

Paul Michel Messman

  • Grey LinkedIn Icon

VD

Paul@lavenue.se

0706-299926

Elisabeth Warås

  • Grey LinkedIn Icon

Källarmästare Avenyn

Elisabeth@lavenue.se

0705-121237

Hannes Bergman

  • Grey LinkedIn Icon

Kundansvarig/köksmästare

Hannes@lavenue.se

0739-889601

Pierre Lindgren

  • Grey LinkedIn Icon

Ekonomi

Pierrel@lavenue.se

0728-536590

Jenny Kroon Lundell

  • Grey LinkedIn Icon

Restaurangchef Avenyn

Jenny@lavenue.se

0728-536591

Conny Warås

  • Grey LinkedIn Icon

Transport/Logistik

Conny@lavenue.se

0728-536589

Martin Steingruber

  • Grey LinkedIn Icon

Kock/Kök

Martin@lavenue.se

0763-380903

Camilla Strandberg

  • Grey LinkedIn Icon

Servering Avenyn

Camilla@lavenue.se

Julia Brevell

  • Grey LinkedIn Icon

Servering/Avenyn

Julia@lavenue.se

Sleveneleven kök:

Göteborg Centrum

Göteborg Östra

Stockholm Centrum

Kundtjänst växel: 031-3892070

Miljöledningssystem enligt  ISO 14001

Kvalitetsledningssytem enligt ISO 9001

IP Livsmedel

Endast MSC produkter

Sleveneleven matsalar:

 

Göteborg Centrum

Göteborg Avenyn

info@sleveneleven.se

Växel: 031-3892070

Copyright © La Venue Färdigrätter AB

CERTIFIERAT FÖRETAG